LEADERSHIP WITH THE POPEJako Duszpasterstwo Akademickie Karmel mamy zaszczyt współuczestniczyć w organizacji wydarzenia "LEADERSHIP WITH THE POPE" - globalnego programu formowani liderów.  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej inicjatywie!

 

Zarezerwuj sobie już teraz 7 kwietnia na darmowy wyjazd do Dworku Gościnnego w Szczawnicy. Jedyne co musisz zrobić, żeby wziąć w nim udział, to wypełnić formularz, który 12 marca pojawi się na wydarzeniu.

 

Link do wydarzenia

 


Prelegenci: 

Dokładniejszy opis akcji zamieszczony na stronie organizatora:

 

LEADERSHIP WITH THE POPE to globalny program dla liderów reprezentujących przedsiębiorstwa, wspólnoty lokalne, rządy, szkoły, organizacje non-profit, rodziny i inne sfery wpływu z ideami kształtującymi przemiany współczesnego świata.

Pragniemy, inspirując się nowoczesną nauką, Biblią i wartościami uniwersalnymi, pomagać, w ramach systematycznego programu rozwijać się liderom w obszarach związanych z wyzwaniami: PRACA, RELACJE, STREFA FIZYCZNA, STREFA MYŚLENIA, STREFA DUCHOWA.

Spotykamy się co roku w Szczawnicy, a następnie w Watykanie z wybitnymi autorytetami, liderami nauki, biznesu i kultury, aby dzielić się inspiracjami, w jaki sposób razem zmieniać siebie i świat na lepsze. Bardzo wiele osób na różnych etapach swojego życia spotkało ludzi, którzy im pomogli i dzięki temu zwyciężyli.

Zapraszamy do tworzenia programu LEADERSHIP WITH THE POPE wszystkich, którzy dojrzeli do tego, by stać się bezinteresownym darem dla innych. Naszym celem społecznym jest przeszkolenie w „duchu 15 zasad papieża Franciszka” w ciągu trzech lat miliona liderów, szczególnie z biedniejszych krajów na całym świecie, którzy będą swoją wiedzę i doświadczenie przekazywać kolejnym osobom i pokoleniom.

Multiplikacja. Zaczynamy od 25 krajowych koordynatorów z Europy i Stanów Zjednoczonych. Zaznajomieni z programem regionalni koordynatorzy będą w stanie przekazać swoją wiedzę i doświadczenie każdym kolejnym 50 osobom. Metodą osobistych spotkań jesteśmy w stanie przeszkolić w weekend blisko 17 tys. osób. Do tego kontynuacja programu na platformie on-line.


Dołącz do nas! Świat potrzebuje dobrych liderów!