Kuźnia Miłości


 


Jesteśmy grupą małżeństw, które na co dzień próbują żyć Ewangelią i budować swoje wspólne relacje z Chrystusem. Wiemy, że rozwijanie małżeńskiej jedności nie jest łatwe, dlatego postanowiliśmy stworzyć grupę, w  której możemy się wzajemnie wspierać i dzielić naszymi przemyśleniami, światopoglądem i doświadczeniem. Nasza wspólnota liczy zaledwie kilka lat, a znajdują się w niej zarówno młode małżeństwa jak i rodziny z malutkimi dziećmi.
 

Spotykamy się raz w miesiącu w wybraną niedzielę po Mszy Świętej akademickiej w klasztorze Karmelitów Bosych przy ul. Rakowickiej 18. Droga naszej formacji rozpoczyna się od modlitwy i rozważania wybranego fragmentu Pisma Świętego. Następnie wspólnie, przy gorącej herbacie i ciasteczkach, omawiamy wybrany wcześniej temat, który jest dla nas ważny i aktualny.


 

logo Kuźnia Miłości

W naszej „Kuźni Miłości” skupiamy się na pracy nad jakością relacji z Bogiem, relacją w małżeństwie, z dziećmi i innymi ludźmi. Wiemy, że tak jak w prawdziwej kuźni wysiłek i ciężka praca umożliwiają naprawienie, czy wykucie z żelaza pięknych i trwałych przedmiotów, tak i w naszej grupie wykuwamy i formujemy wszystkie ważne dla nas relacje, tak by tworzyły piękne i trwałe dzieło.

Oprócz comiesięcznych spotkań, raz w roku wyjeżdżamy na weekendowe rekolekcje połączone z rekreacją i odpoczynkiem. Ponad to, co jakiś czas organizujemy spotkanie integracyjne w formie domówki albo „wyjścia na miasto”.

Jeżeli jesteście zainteresowani uczestniczeniem w naszych spotkaniach, to zapraszamy serdecznie. Warto przyjść i zbadać czy proponowana przez nas forma Wam odpowiada. Może właśnie nasza wspólnota pomoże Wam w rozwijaniu najprawdziwszej Miłości.

 

Szczegółowe informacje uzyskacie od Piotra:

e-mail: Piotr.jedlinski@gmail.com